Akcesoria

Wkłady chłonne

Autorski projekt LULUMO- wyjątkowo chłonna, miękka, wielowarstwowa wkładka przeznaczona do pieluszek typu kieszonka jak i otulaczy. Uszyta z certyfikowanych, wyjątkowo miękkich oraz szybko schnących materiałów poliestrowych: puszystej i chłonnej warstwy dzianiny oraz miękkiego polarku utrzymującego wilgoć z daleka od pupy. Jej unikalna forma pozwala na dowolne formowanie wkładki poprzez ułożenie wewnątrz kieszonki warstwy chłonnej. Po wysunieciu warstwy chłonnej z kieszonki, wkładka błyskawicznie schnie.

Prać w 1/3 środka piorącego w temp. 60 stopni w stanie rozłożonym, bez użycia środków zmiękczających. Do suszenia warstwa chłonna powinna być wysunięta z kieszonki. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

Tu kupisz wkłady chłonne Lulumo

Nowy wkład chłonny LuLuMo klepsydra złożony z 3 warstw frotte 20%poliester 80% bawełna i miękkiej warstwy bio-bawełny lub polaru . Wkład z napkami umozliwiający dopięcie dodatkowego wkładu .
wkład chłonny z kieszonką do pieluszek typu kieszonka oraz otulaczy

Deseczka bajeczka

Szklana deseczka do krojenia marki Homecherry, wykonana przez polskiego producenta.

Idealna do przygotowania posiłków dla najmłodszych, gdyż w przeciwieństwie do desek drewnianych nie chłonie zapachów, wilgoci oraz barwników.

Wykonana z najwyższej jakości hartowanego szkła o podwyższonej odporności na pęknięcia, zadrapania oraz wysokie temperatury, dzięki czemu idealne sprawdza się w zmywarce oraz jako ozdobna podkładka pod gorące naczynia.

Dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu stanowi wyjątkowy element dekoracyjny kuchni oraz zachęca nasze pociechy do eksperymentów kulinarnych.

Istnieje możliwość wykonania szklanej deski okolicznościowej na zamówienie klienta.

Rozmiar: 20x30

bee bee
mama i ja
wodoodporny podkład zabezpieczający do łóżeczka dziecięcego (warstwa zewnętrzna PUL, wewnętrzna polar) -105cm/65cm +/-2cm