Kocyki i otulacze LuluMo

Z przyjemnością prezentujemy Państwo nasze najnowsze produkty- kocyki i kołderki „otul mnie swoim ciepłem” lulumo. Jedyne takie na rynku kołderki: nasz najnowszy produkt to wyjątkowo cieple, miękkie, trzywarstwowe kołderki, wykonane z najwyższej, jakości polskich materiałów. Z niezwykła starannością połączyliśmy trzy rodzaje materiału – z czego zewnętrzne warstwy stanowią: niebywale delikatne i mile w dotyku płótno (100% bambus) oraz mięciutki kocyk (60% bambus, 40% bawełna) a wypełnienie stanowi puszysta, lekka i miękka dzianina poliestrowa. Ten niecodzienny produkt z pewnością spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, jakimi są nasze pociechy. Kołderka Lulumo, jest idealna do otulenia maluszka, zapewniając komfort cieplny zarówno w domu oraz podczas spacerów na świeżym powietrzu. Dzięki wyjątkowym właściwościom tkanin bambusowych, ładnej kolorystyce oraz ciekawemu wzornictwu, nasze kołderki są jedyne w swoim rodzaju. mogą stanowić idealne dopełnienie wyprawki dla noworodka. Wymarzony prezent, który można podarować by uczcić ta niezwykła chwile, jaka jest przyjście na świat dziecka.

Kocyk Frutti di mare

Wymiary: +/- 70cmx90cm

kocyk niemowlęcy wierzch 100% bambus, spód 60%bambus 40% bawełna, wypełnienie 100% poliester

Kocyk Hoo hoo

kocyk niemowlęcy wierzch 100% bambus, spód 60%bambus 40% bawełna, wypełnienie 100% poliester

Kocyk bricoleur

kocyk niemowlęcy wierzch 100% bambus, spód 60%bambus 40% bawełna, wypełnienie 100% poliester

Najnowszy produkt marki lulumo- otulacz bambusowy (100% bambus)

Wykonany z najwyższej jakości certyfikowanej, polskiej tkaniny bambusowej. Niezwykle miękki i delikatny idealny do otulenia maluszka. Dzięki wyjątkowym właściwościom tkanin bambusowych, ładnej kolorystyce oraz ciekawemu wzornictwu, nasze otulacze są jedyne w swoim rodzaju. Mogą stanowić idealne dopełnienie wyprawki dla noworodka. Wymarzony prezent, który można podarować by uczcić tą niezwykłą chwilę, jaką jest przyjście na świat dziecka.

Zalety materiałów z włókna bambusowego:

Skóra dziecka jest delikatna i wrażliwa, dlatego wymaga szczególnej troski i dbałości by uniknąć tak nieprzyjemnych dla naszych maluszków podrażnień. Właśnie z myślą o najmłodszych stworzyliśmy linie kołderek i otulaczy wykonanych z najwyższej jakości tkanin bambusowych.

Włókno bambusowe posiada właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, wykazuje właściwości przeciwzapalne i łagodzące. Eliminuje nieprzyjemne zapachy, długo zachowując świeżość. Istotną cechą jest również antyalergiczność tak ważna w dobie licznie występujących alergenów.


wymiary:
75x100 (+/-2cm)
Lulumo

Można zakupić go tutaj.