O firmie

Lulumo to marka najwyższej jakości produktów dla niemowląt i dzieci. Nasze wyroby charakteryzują się nie tylko doskonałą jakością, ale również wyjątkowym wzornictwem.  Lulumo  to połączenie prostoty i elegancji. Dbając o komfort naszych najmłodszych, starannie dobieramy materiały, z których powstają produkty nie tylko estetyczne, ale również wygodne i bezpieczne.Kładziemy ogromny nacisk na jakość używanych przez nas materiałów, dlatego praktyczznie wszystkie produkowane są głównie w Polsce i posiadają niezbędne certyfikaty. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takie jak: kocyki, kołderki, otulacze oraz pieluszki wielorazowe . By sprostać oczekiwaniom naszych klientów, bezustannie pracujemy nad nowymi produktami. Naszą zaletą jest bogactwo wzorów, elastyczność i mozliwość produkcji krótkich serii, również na indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy również mamami ciągle poszukującymi nowych rozwiązań. Bliskie są nam tematy związane z ochroną środowiska (chcemy żeby nasze dzieci  i wnuki oddychały czystym powietrzem), a najważniejszy jest dla nas dobry start naszych pociech. Dlatego nieprzypadkowo zaczęłyśmy szukać alternatywy dla wszechobecnych na naszym rynku pieluch jednorazowych oraz standardowych kocyków z tworzyw sztucznych.

Naszym głównym celem było stworzenie produktu bardziej dostępnego i przyjaznego dziecku.

Naszą misją jest również udzielanie informacji na temat korzyści płynących z użytkowania produktów z materiałów naturalnych marki Lulumo.